modřínová prkna sibiřský modřín nízké ceny.

Terasové palubky

Material: Sibiřský modřín.
Šířka: 120mm, 140mm.
Tloušťka: 27 – 28 mm.
Delka: 1m / 1,8m / 2m / 2,5m / 3m / 4m / 5,1m / 5,4m / 5,7m / 6 m

terasové dřevo

Kvalita/ Maloobchodní cena
Extra: 630 Kč/m2 bez DPH;
AB: 520 Kč/m2 včetně dopravy !
C:   390 Kč/m2 bez DPH

Hladké terasové prkno se instaluje na rošt z konstrukčníh (podkladových) hranolů ze sibiřského modřínu.

při nákupu terasová prkna AB nad:  50 000  Kč CENA: 490 Kč/m2 + dph; 69Kč/b.m. + dph; při nákupu sibiřský modřín AB nad: 100 000 Kč CENA: 450 Kč/m2  + dph; 63Kč/b.m. + dph.

*Nabídka je platná do 31.ledna 2021

Náš e-mail:   larch.timber@gmail.com

 • Example
 • Example
 • Example
terasové prkno, rhombus a hranol ze sibiřského modřínu

Zkušební objednávka

získat cenovou nabídku

kategorie

Comments

 1. F. Karel

  Jsem velmi spokojen s kvalitou prken i vstřícností pana Miloshenka a jeho spolupracovníka,dodáno bylo v dohodnutém termínu včetně operativního odkoupení chybějících prken,děkuji a všem doporučuji

 2. Petra Č.

  Prijemna domluva, ochota, super ceny a velmi rychle dodani. Prkna odpovidaji uvadene kvalite a k tomu vsemu doprava zdarma. Spokojenost a doporucuji 🙂

 3. Jiri G.

  S dodaným dřevem jsem velmi spokojený. Perfektní servis, skvělá domluva. Rychlé jednání i v sobotu! Lidé s firmy jsou ochotní a vždy pefektně komunikují.
  Rozhodně doporučuji! 🙂

 4. Hynek O.

  chci poděkovat za rychlost, s jakou jste mi dřevo dodali. Kluci, kteří dřevo přivezli, byli šikovní a sami to vyložili z auta.

 5. Vojtěch F.

  musím Váš obchod ocenit, protože po dlouhém hledání jste jedni z mála, kteří nabízí také hladká terasová prkna, navíc ve výběrové kvalitě a za přijatelnou cenu. V případě sibiřského modřínu Vás budu určitě kontaktovat. S pozdravem, F.

 6. Š. Petr

  terasová prkna jsme v pořádku převzali.Jsme spokojeni s kvalitou i dá se říci i s bezkonkurenční cenou.Zboží bylo i velmi kvalitně přepravováno,až jsem byl překvapen zodpovědným přístupem přepravce k upevnění zbývajícího nákladu po složení našich prken před cestou k dalšímu zákazníkovi.
  Ještě jednou děkuji a budu vás doporučovat.

 7. Tom U.

  na začátku jsem měl trochu pochybnosti , avšak dodávka proběhla přesně a kvalita dodaného zboží je velmi dobrá. Za mně velká pochvala. S pozdravem Tom U.

 8. Jenda D.

  Dobrý den, děkuji. Obdivuji toho pána, co pro vás vozí dřevo i v noci. Ať se vám daří.

Zeptejte se