modřínová prkna sibiřský modřín nízké ceny.

SIBIŘSKÝ MODŘÍN RHOMBUS

tl. 20 mm. Fasádní obklad, Odvětraná fasáda.

neváhejte nám volat: 774 741 919. od 8 do 22hod o víkendu také. e-mail pro objednávky: rezivomodrin@gmail.com

Od 1. února 2024 máme skladem rhombus, kvalita AB:

20x68x2000/3000/4000mm   od 870 kč/m2+dph
20x90x2000/3000/4000/5100/6000mm od 870 kč/m2+dph
20x120x2000/3000/4000/5100(17o ks) od 870 kč/m2+dph
20x140x2000/3000/4000/6000 (110ks) od 870 kč/m2+dph
e-mail pro objednávky:      rezivomodrin@gmail.com
rhombus EXTRA: Cena na vyžádání (zde) 
rhombus  AB: Cena na vyžádání (zde) 
rhombus   C: Cena na vyžádání (zde) 
hranol sibiřský modřín: 19mm *65mm*2000-6000mm.
hranol sibiřský modřín: 28mm *40/68mm*2000, 3000, 4000, 6000mm.
hranol sibiřský modřín: 45 *48*2000/2500/3000/3500/4000 mm.
hranol sibiřský modřín: 45 *70*3000/4000 mm.
hranol sibiřský modřín: 53*155*3000/4000 mm.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyžádejte si od nás cenovou nabídku prostřednictvím e-mailu: rezivomodrin@gmail.com

A neváhejte nám volat: 774 741 919. od 8 do 22 hod. a o víkendu také.

e-mail pro objednávky: rezivomodrin@gmail.com

Zašleme Vám cenovou nabídku a nabídneme dodací lhůtu.

Objednejte Olej a dostanete dárek (sleva na částku 500 Kč)! 
*Nabídka je platná do 29. února 2024.

sibírsky smrekovec rumbus profil .sk

 • Example
 • Example
 • Example

 

Námi navrhovaný Rhombus ze sibiřského modřínu dřevěný obklad ktery má šikmé hrany. Šikmý Rhombus – jeden z nejlepších materiálů pro obklady fasád a interiérů. Z rhombusu je možné postavit altán nebo plot. Rhombus sibiřský modřín je stylové řešení pro vnější obložení stěn. Exteriér Vašeho atraktivního rodinného domu každému řekne o Vašem dokonalém vkusu. Použití rhombus dřevěné fasády odpovídá ultra módní trendům v prémiovém segmentu výstavbe domů. Stěny vašeho luxusního bydlení bude i nadále relevantní pro nadcházející roky. Rhombus dřevěný obklad se instaluje na rošt z konstrukčníh (podkladových) hranolů ze sibiřského modřínu: 28mm*40mm a 68mm*3000/4000mm.

Dřevěná fasáda profil rhombus že sibiřského modřínu pro rodinný dům je dekorativní venkovní obklad domů. Sibiřský modřín je dřevina známá svou trvanlivostí a odolností proti hnilobě, což z něj činí oblíbenou volbu pro venkovní stavby. Dřevo sibiřského modřínu rhombus má přirozenou barvu od světle žluté po světle hnědou a časem může získat stříbřitě šedý nádech. Dřevěné lišty ve tvaru rhombus dodává fasádě vizuální zajímavost a dodává domu unikátní vzhled. Dřevěná fasáda slouží jako ochrana domu a také zvyšuje jeho estetickou přitažlivost. Dřevěná fasáda navíc může poskytnout izolaci, která pomáhá regulovat teplotu uvnitř domu. V kontextu dřevěné fasády může být dřevěný profil ve tvaru rhombus jednou ze součástí celkového designu. Možno použít spolu s kamenem nebo sklem k vytvoření atraktivního moderního designu, v dnes oblíbeném ekologickém stylu stavbe bytového domu. Použití dřevěné fasádní palubky a kosočtverce dává fasádě jedinečný nádech a vytváří vizuálně přitažlivý a individuální vzhled domova. Dřevěné fasády lze vyrobit v mnoha různých šířkách a způsobech montáže, což vám umožní přizpůsobit je stylu a designu vašeho domova. Dřevěná vnější vrstva provětrávané fasády je typ obkladového materiálu rhombus, který se pokládá na vnější povrch budovy, aby vytvořil ochrannou bariéru a zlepšil její estetickou přitažlivost. U provětrávané fasády rhombus je vnější dřevěná vrstva viditelnou částí fasády, zatímco vnitřní vrstva zajišťuje odvětrávání, aby se zabránilo hromadění vlhkosti. Provětrávaná fasáda je typ exteriéru budovy, který se skládá z dvojité vrstvy opláštění oddělené vzduchovou dutinou. Vzduchová dutina zajišťuje ventilaci mezi vrstvami, umožňuje odpařování vlhkosti a zabraňuje hromadění plísní a plísní. Tento typ fasády se běžně používá v soukromých domech ke zlepšení energetické účinnosti, snížení nákladů na údržbu a vylepšení vzhledu budovy. Vnější vrstva odvětrávané fasády může být vyrobena z různých materiálů, včetně dřeva, kovu, kamene nebo kompozitních panelů, a může být vyrobena v různých stylech, aby vyhovovala architektonickému návrhu domu. Odvětrávaná fasáda může poskytnout zlepšenou tepelnou a zvukovou izolaci i ochranu proti povětrnostním vlivům, a proto je oblíbenou volbou pro soukromé rodinné domy. Dřevěná vnější vrstva může být vyrobena z různých venkovních dřevin, včetně známého pro svou trvanlivost a odolnost proti hnilobě sibiřského modřínu, cedru nebo mahagonu. Instalace dřevěné fasády ze sibiřského modřínu je nepochybně vážnou investicí, ale atraktivita Vaší nemovitosti se samozřejmě zvyšuje.

Zde je obecný přehled kroků při instalaci dřevěné vnější vrstvy větrané fasády:
Příprava podkladu: Ujistěte se, že povrch budovy je rovný a bez jakýchkoliv defektů, jako jsou praskliny nebo díry.
Nainstalujte ventilační systém: Nainstalujte vnitřní vrstvu fasády včetně ventilačního systému, aby byl zajištěn prostor pro proudění vzduchu a zabránilo se hromadění vlhkosti.
Připevnění krycích lišt: Připevněte krycí lišty k podkladu jako základ pro dřevěný obklad.
Řezání dřevěných prkna: Řezejte dřevěné prkna na správnou velikost, přičemž vezměte v úvahu všechny mezery nebo přesahy, které mohou být nutné pro správné větrání.
Instalace dřevěných rhombusu: Připevněte dřevěné prkna k lemovacím pásům pomocí vrutů nebo jiného typu upevňovacího systému.
Dokončete instalaci: Naneste na dřevěné panely všechny potřebné povrchové úpravy, jako jsou barvy nebo mořidla, abyste je ochránili před živly a zlepšili jejich vzhled.
Kontrola a údržba: Pravidelně kontrolujte odvětrávanou fasádu, abyste se ujistili, že správně funguje, a řešte případné problémy.
Toto je obecný přehled a konkrétní kroky se mohou lišit v závislosti na typu budovy a použitých materiálech. Při instalaci odvětrávané fasády je důležité dodržovat pokyny výrobce a místní stavební předpisy.

terasové prkno, rhombus a hranol ze sibiřského modřínu

Zkušební objednávka

získat cenovou nabídku

kategorie

Share this Project

Comments

 1. Zdeněk P

  Objednání jeden den večer, dodání druhý den odpoledne. Dokonce s možností platby na účet až po dodání. Super servis za dobré peníze.

 2. Jolana Š.

  Zboží jsme si jeli prohlédnout do skladu, vše nám ochotně ukázali, nařezali dle požadavku, od objednávky přivezli druhý den (zdarma). Objednali jsme obklad fasády + terasy. Celkově seriozní jednání, doporučuji.

 3. Václav P.

  Výborná komunikace a rychlé dodání obkladových palubek sibiřský modřín. Platba až po dodání na stavbu. Doporučuji.

 4. Jan P.

  Tímto chci poděkovat, výborné služby. Kvalita dřeva na 100% a ochota jak vedení tak i zaměstnanců mě mile překvapila. Vřele doporučuji JP

 5. Roman H.

  Objednal jsem si zde rhombus na výplň polí plotu kolem domu. Perfektní kvalita dřeva, rychlost dodání a to i v sobotu, kdy se zakázkou přijel osobně majitel firmy. Vřelá komunikace ze strany majitele.
  Budu zde objednávat další materiál.
  Mohu všem jen doporučit !
  Děkuju za spolupráci p. Miloshenko.

 6. Roman H.

  Druhý nákup u této firmy a opět maximální spokojenost.
  Perfektní kvalita dřeva, rychlost dodání – jeden den objednáno, druhý den o víkendu /!\ dodáno.
  Pokud chcete kvalitu a dobrého dodavatele, pak mohu jen doporučit.

  1. Michal H.

   Výborná komunikace a přístup – zboží převezeno dle dohody – bohužel par kusů chybělo, ale ihned nabídnuto, že přivezou další dny – super!!! Super kvalita dřeva. Díky MH

 7. Roman Svoboda

  V pátek jsem objednal Sibiřský Modřín Rhombus v kvalitě Extra a už druhý den jsem měl materiál doma!!! Doprava 1,-!!! Super cena, komunikace…dokonce pán vzal 10 palubek navíc, abych si vybral kdyby náhodou. Opravdu TOP dřevo!!!
  DOPORUČUJI!!!
  Díky

Zeptejte se