Sibiřský modřín, je to, co příroda nám dává s vděčností pro zdraví a dlouholetost !

modřínová prkna sibiřský modřín nízké ceny.

Sibiřský modřín, je to, co příroda nám dává s vděčností pro zdraví a dlouholetost. Přijmáme dar zdraví a vytvoříme nový život! Chcete vědět, jak na to?

Je to již dlouhou dobu zmizení lesů přitahuje pozornost vědců. V současné době v Rusku, tento proces je přísně regulován. Všechny lesy byly rozděleny do tří skupin: Les kde řezání je zakázáno. Druh lesu, velmi důležitý pro ekologickou rovnováhu ve světě. Obvykle taková kategorie lesů přidělené národních parků, chráněných rezervací a svatyně. Funkce lesa – voda a půda-ochrana. Kácení lesa je přísně trestá podle zákona Ruské federace. Les častečné expluatace. Tyto lesy se nachází v hustě obydlených oblastech země. Vykonávají důležité funkce ekologické rovnováhy. V těchto lesích může být částečně sanitární kácení. Kacení lesu, vysazené speciálně pro dřevo. Oni kácí úplně, a pak se znovu zasadil.

Jak pěstovat stromy v lesních rezervacích.

Ve volné přírodě každá rostlina žije celý svůj život, kde mateřská klesla a rozrostla se semeno. A je jasné, že ne každé semeno nedokáže prorust v drsných přírodních podmínkách. A i když se zárodek života poklop není skutečnost, že přežije až do příštího roku. Mnoho z nich umírá na nemoci, mrazem a suchem. V důsledku toho, několik tisíc osiva stromy rostou až do pouze několik. A pravděpodobně jen jedno. Proto se ve speciálních školkách ze semen na několik let, nejprve pěstované sazenice. Jaké má silnější, zasadil v místě, kde je transformováno do krásného stromu bude žít a mít celý můj život.

terasové prkno, rhombus a hranol ze sibiřského modřínu